Bize Ulaşın 0326 617 7720


Hakkımızda
ADECO MUTFAK BANYO. , Emek Mobilya Sanayi tarafından kurulduğu 1976 yılından bugüne kadar , artan deneyimi ve kapasitesi ile çağdaş mobilya anlayışını tüm ürünlerine yansıtmıştır. İskenderun showroom fener caddesi merkezi ve iskenderun mobilya sanayi kullanım alanına sahip, günümüz teknolojisiyle üretim yapan ADECO , A.B.’nin kabul ettiği tüm normlara uygun kalitesi ve ayrıntılardaki titizliğiyle ürün yelpazesini sürekli geliştirmektedir.

Üretim kapasitesini modern teknolojiye paralel olarak yenileyen ve genişleten ADECO mutfak banyo, ana malzemelerini özenle seçmekte, insan sağlığına ve çevreye zarar vermemektedir.

Bu amaçla üretimde E1 normlarında MDF ve yonga levhalar kullanılmaktadır. Müşteri Memnuniyetini temel ilke edinen ADECO mutfak , müşterilerine kaliteli ürünler sunmanın yanında, alanındaki son akımları takip ederek, en son yenilikleri ürünlerine yansıtmayı ve müşterileriyle uzun vadeli ilişkiler kurmayı misyon edinmiştir.

yılları aşan bir süreçle başta Mutfak ve banyo olmak üzere, gömme dolabları, vestiyer, ofis mobilyaları ve diğer tüm modüler mobilya sistemleri alanında faaliyet gösteren ADECO mutfak banyo iç mimarlık , gelişen teknolojisi , artan kapasitesi ve dinamik yapısıyla bugün olduğu gibi yarın da dayanıklı ürünlerini müşterilerine en iyi servisle sunmaya devam edecektir.

Adeco Mutfak Banyo İç Mimarlık - Bir EMEK Mobilya Sanayi Kuruluşudur.!